مشکلات و خطرات ناشی از استفاده از لپ‌تاپ روی پا و صدمات جبران ناپذیری که بر اثر استفاده از آن روی میزهای نامناسب به سلامت کاربران وارد می‌شود، نیاز به داشتن میز لپ‌تاپ تخصصی و حرفه‌ای را بیش از پیش نمایان می‌سازد. میز لپ‌تاپ تاوا به گونه‌ای طراحی شده است که با رعایت اصول ارگونومیک، بهترین حالت قرارگیری بدن در هنگام کار با لپ‌تاپ را فراهم می‌کند و باعث می‌شود که شما تسلط کافی بر مانیتور، ماوس و صفحه کلید داشته باشید.میز لپ تاپ تاوا

وجود مکان ویژه قرارگیری ماوس، یکی از نقاط قوت این محصول است که کاربران لپ‌تاپ به شدت به آن احتیاج دارند. حتی اگر چپ‌دست هم هستید نگران نباشید؛ شما می‌توانید به راحتی با استفاده از قابلیت جابجایی صفحه مخصوص موس، آن را به نحوی قرار دهید که در سمت چپ لپ‌تاپ قرار گیرد.

قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب صفحه قرارگیری لپ‌تاپ، امکان استفاده از آن را در کنار انواع صندلی، مبل و تخت فراهم می‌سازد. میز حرفه‌ای لپ‌تاپ تاوا در میهن عزیزمان ایران تولید می‌شود و یک کالای با کیفیت ایرانی است . بدنه و پایه‌های میز به صورت چوبی پیاده سازی شده که همزمان استحکام، وزن کم و حفظ تعادل را فراهم می آورد.

این میز تنها با بستن چند پیچ، آماده استفاده می‌گردد و در صورت نیاز، با باز کردن پیچ‌ها، به حالت اولیه بازگشته و در کیف لپ تاپ قرار می‌گیرد. میز لپ‌تاپ تاوا در دو مدل (فن دار و بدون فن) تولید و عرضه شده است. در مدل دارای فن، دو عدد فن خنک کننده 80 میلیمتری بی‌صدا تعبیه شده است که انرژی آنها از طریق اتصال به درگاه USB تامین میگردد. در این مدل امکان تبدیل شدن به کول‌پد نیز وجود دارد.

میز لپ تاپ مدل 800

فروشگاه
حساب کاربری
0
سبد خرید
تماس با ما
مقالات