یکی از دغدغه های کاربران لپ تاپ، استفاده از آن در موقعیت های مختلف در منزل می باشد. اگر شما در منزل خود میز کاری ندارید و یا میخواهید از لپ تاپ خود بر روی زمین یا حتی در حالت استراحت استفاده کنید میز لپ تاپ فن دار تاوا حرفه ای و با نوآورانه برای شما طراحی شده است.

یکی از برجستگی های این مدل تنظیم زاویه و ارتفاع و همچنین وجود ۲ عدد فن ۳۰۰۰ دور با هوادهی عالی و پد موس و جا لیوانی و پایه نگهدارنده موبایل می باشد. ضمنا همه این قطعات قابلیت جداشدن دارند و اگر به یکی از آن ها نیازی ندارید می توانید آن را جدا و استفاده نکنید. در هنگام نیاز به فن، کول پد به کمک کابل USB به یکی از درگاه های USB لپ تاپ شما وصل می شود.

ضمنا این میز در دو حالت قابلیت استفاده دارد یک حالت برای وقتی که جلوی لپ تاپ نشسته اید و یک حالت برای وقتی که بر روی تخت یا زمین خوابیده هستید! برای استفاده از میز لپ تاپ فن دار تاوا برای حالت خوابیده کافی است صفحه را برگردانید و از بند هایی که به همین منظور طراحی شده استفاده کنید(مشابه عکس زیر). این نکته هم جالب است که با این میز لپ تاپ متحرک در هر دو حالت امکان تنظیم ارتفاع و زاویه لپ تاپ را به آسانی دارید.

در بررسی که از این میز لپ تاپ تاشو داشتیم فن های این میز لپ تاپ بسیار نرم و روان با هوادهی فوق العاده، بسیار کاربردی در استفاده طولانی یا کارهای گرافیکی سنگین می باشد و از گرم شدن لپ تاپ شما جلوگیری می کند. البته فن ها دارای نور آبی در پس زمینه می باشند که زیبایی کار را دو چندان می کند. همچنین سازنده، ۲ عدد گیره جیری مانند در رو و زیر صفحه کار کرده است که مانع از سرخوردن لپ تاپ در شیب زیاد خواهد شد.

یکی از نوآوری های این میز، قراردادن دو عدد بند پارچه ای برای نگهداشتن لپ تاپ در شیب زیاد یا حالت خوابیده که در تصویر بالا نشان داده شده می باشد. می توان گفت که این میز لپ تاپ تنها میز لپ تاپی است که شما میتوانید در حالت خوابیده از آن استفاده کنید.
نکته جالب توجه دیگر در این میز لپ تاپ نشسته استفاده از پایه های چوبی به جای پایه های آهنی می باشد. در بررسی که از مدل مشابه با پایه های آهنی داشتیم مشخص شد وزن آن ها بین ۵ تا ۶ کیلوگرم می باشد اما این میز به واسطه این طراحی و ابعاد مناسب حدود ۳ کیلوگرم وزن دارد که جابجایی آن را به طور محسوسی راحت تر می کند.در بررسی دیگری که داشتیم از لحاظ دقت و ظرافت کار بسیار تمیز و زیبا است که ارزش خرید میز را بالا می برد. همچنین یک استند موبایل برای قرار گرفتن در قسمت جالیوانی طراحی شده که کاربرد جالبی می تواند داشته باشد.

میز لپ تاپ تا شو
فروش ویژه میز لپ تاپ
فروشگاه
حساب کاربری
0
سبد خرید
تماس با ما
مقالات