میز لپ تاپ یکی از وسیل بسیار ضروری در دنیای امروز می باشد که نه تنها بر سلامت جسمی افراد، بلکه در بالا بردن طول عمر قطعا داخلی لپ تاپ نیز اثر گذار است. در انتخاب مدل میز لپ تاپ لازم است نه تنها به زیبایی آن و تاثیرش بر دکوراسیون داخلی توجه داشته باشید، به استاندارد بودن طرح و میزان فضایی که اشغال می کند نیز دقت کنید.

میز لپ تاپ

چطور بهترین میز لپ تاپ را انتخاب کنیم؟

در چند سال اخیر تنوع در مدل های میز و پایه لپ تاپ بسیار زیاد شده و جای میز کامپیوترهای بزرگ که برای نگهداری کیس و مانیتور استفاده میشدند را گرفته اند. در انتخاب بهترین مدل میز لپ تاپ چوبی و مدرن لازم است چند نکته را مد نظر داشته باشید که عبارتند از:

استاندارد بودن مدل میز لپ تاپ

زیبایی و خلاقانه بودن مدل میز لپ تاپ نمی تواند تنها ملاک و معیار برای انتخاب آن به شمار رود. ارتفاع میز و نحوه قرار گرفتن دست ها بر روی کیبورد لپ تاپ باید کاملا استاندارد باشد. تا به گردن و مچ دست و حالت نشستن افراد لطمه وارد نشود.

میز استاندارد لپ تاپ

استانداردهای میز لپ تاپ

میزان استفاده از لپ تاپ در شبانه روز

مدت زمان استفاده از لپ تاپ برای افراد مختلف با توجه به شغل و حرفه آنها با هم متفاوت است، به طوریکه فریلنسرها در بسیاری از مواقع بیش از 10 ساعت در روز در حال استفاده از این وسایل می باشند. در مقابل، ممکن است سایر افراد تنها چند ساعت کوتاه از آنها استفاده کنند. افرادی که مدت زمان زیادی از لپ تاپ استفاده می کنند، بهتر است میزهای بزرگ را برای این منظور انتخاب کنند که کاملا شبیه به میز کار باشد. میزهای کوچک و تاشو و حتی پایه های لپ تاپ گزینه مناسبی برای افرادیست که در طول شبانه روز از این وسایل زیاد استفاده نمی کنند.

میز کوچک لپ تاپ

اندازه فضای اتاق

در زندگی آپارتمان نشینی دنیای امروز که اغلب افراد با کمبود فضا برای نگهداری از وسایل خود مواجه هستند. باید بتوانید میزهایی متناسب با اندازه اتاق خود را برای لپ تاپ انتخاب کنید. خوشبختانه تنوع در این گروه میز لپ تاب ها بسیار زیاد بوده و می توان از انواع میز تاشو، زمینی و نشسته و چند منظوره و دیواری در این شرایط استفاده کرد.

 

میز کم جا لپ تاپ

مدل میز لپ تاپ تاشو

یکی از موارد بسیار مهم در انتخاب میز و سایر وسایل مور نیاز برای دکوراسیون منزل، میزان فضایی می باشد که اشغال می کنند. با توجه به محدودیت هایی که منازل آپارتمانی وجود دارد و فضاهای بسیار کوچکی که برای اتاق ها اختصاص داده میشود، استفاده از میز لپ تاپ تاشو می تواند یکی از گزینه های بسیار کاربردی باشد. از جمله مزایای میزهای تاشو می توان به اشغال فضای بسیار کم و قابلیت حمل و استفاده از آنها در محیط های مختلف اشاره نمود. این قبیل میزها  گزینه ای مناسب برای افرادیست که در طول سفرهای کاری نیاز زیادی به لپ تاپ دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

فروشگاه
حساب کاربری
0
سبد خرید
تماس با ما
مقالات