از میز لپ تاپ تاوا می‌توان برای مطالعه کردن، نوشتن، کار با لپ‌تاپ، تماشای فیلم، نمازخواندن، غذا خوردن و تمام کارهایی که وزنی کمتر از 10 کیلوگرم داشته باشد استفاده کرد.
از مزایای دیگر میز لپ تاپ تاوا که باعث شده است تبدیل به محصولی ارگونومیک و پزشکی بشود، قابلیت انجام فعالیت‌های ذکرشده در حالت‌های مختلف استقرار بدن است.

به‌طوری‌که شما می‌توانید مناسب‌ترین زوایای استاندارد بدن را با این محصول در حالت نشسته روی زمین، نشسته روی مبل، نشسته پشت میز و صندلی، درازکشیده و ایستاده اعمال نمایید.

دانشمندان پس از سال‌ها تحقیق در مورد بهترین حالت‌های بدن برای مطالعه و کار با لپ‌تاپ بهترین حالت‌های بدن را کشف و اعلام کرده‌اند.

بر اساس این استانداردها که برای نوشتن، مطالعه کردن و کار با لپ‌تاپ تدوین شده‌اند، بهترین زاویه بین ران و ستون فقرات زاویه 135 درجه می‌باشد از طرفی ارتفاع صفحه‌نمایش و کتاب و همچنین چرخش آن بايد قابل تنظيم باشد.

باید صفحه‌نمایش (مانیتور و يا كتاب موردمطالعه) روبروي اپراتور قرار گيرد و بهترين زاويه ديد عبارت است از 10 درجه تا 30 درجه در زير خط افقي كه از اپراتور عبور می‌کند.

بيشتر پژوهشگران فاصله مناسب بين اپراتور و صفحه‌نمایش را 45 تا 70 سانتيمتر ذکر کرده‌اند و براي مطالعه كتاب فاصله 36 تا 40 سانتيمتر ذكر شده است.
برای نوشتن نیز بهترین زاویه مچ دست نسبت به آرنج 5 درجه ذکر شده است. زاویه بیشتر باعث می‌شود که خون به انگشتان نرسد و دست خسته شود و زاویه کمتر هم زوایای دیگر مفاصل را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

این میز لپ تاپ به شما کمک خواهد کرد که تمام زوایای استاندارد را در حالات مختلف استقرار بدن و برای انجام فعالیت‌های مختلف فراهم نمایید.

میز لپ تاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

فروشگاه
حساب کاربری
0
سبد خرید
تماس با ما
مقالات