2 نکته مهم قبل خرید میز لپ تاپ

یک میز قابل حمل به شما این امکان را می دهد که با لپ تاپ خود کار کنید و هیچ گونه ناراحتی یا آسیبی به چشم و سلامتی شما وارد نشود. در میان لپ‌تاپ‌های قابل حمل، انتخاب‌های زیادی وجود دارد، و ممکن است در مورد اینکه کدام یک برای شما مناسب است، سردرگم شوید. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم در مورد برخی از عوامل کلیدی که قبل از خرید میز لپ تاپ قابل حمل باید در نظر داشته باشید به شما کمک کنیم.
۱. میز لپ تاپ و اندازه لپ تاپ باید مطابقت داشته باشند

در هنگام خرید میز لپ تاپ توجه به اندازه لپ تاپ بسیار مهم است. اگر لپ تاپ شما خیلی کوچک باشد ممکن است از روی میز لیز بخورد. همچنین قرار دادن پد ماوس ممکن است دشوار باشد. به طور مشابه، خرید یک میز لپ تاپ بزرگ یا بسیار کوچک نا هماهنگ می تواند دستگیر باشد، زیرا مدیریت آن در این صورت سخت خواهد شد.

2. مقاوم و با دوام باشد

یک میز لپ تاپ قابل حمل باید خوب سبک وزن باشد اما باید به اندازه ای محکم باشد که وقتی لپ تاپ خود را روی آن قرار می دهید  تکان نخورد. به سراغ میزهای ساخته شده از فلز یا چوب بروید. میزهای پلاستیکی برای لپ تاپ های سبک مناسب هستند، اما با گذشت زمان ممکن است استفاده از آنها سخت شود. میزهای چوبی و فلزی می توانند وزن لپ تاپ های سنگین را تحمل کنند و در برابر استفاده سخت مانند تایپ پشت سر هم یا بازی گیم مقاوم تر هستند.

فروشگاه
حساب کاربری
0
سبد خرید
تماس با ما
مقالات