مدل های مختلف میز لپ تاپ

میز لپ تاپ
میز لپ تاپ
میز لپ تاپ
میز لپ تاپ

میز لپ تاپ خود را در کمترین زمان ممکن از ما تحویل بگیرید.

خطرات استفاده از لپ تاپ

مشکلات و خطرات ناشی از استفاده از لپ تاپ بر روی پا و صدمات جبران ناپذیری که بر اثر استفاده از آن بر روی میزهای نامناسب به سلامت کاربران وارد میشود، نیاز به داشتن میز لپ‌تاپ تخصصی و حرفه‌ای را بیش از پیش نمایان می‌سازد.

میز حرفه‌ای لپ‌تاپپ مرو به گونه‌ای طراحی شده است که با رعایت اصول ارگونومیک، بهترین حالت قرارگیری بدن در هنگام کار با لپ‌تاپ را فراهم میکند و باعث میشود که شما تسلط کافی بر مانیتور، موس و صفحه کلید داشته باشید.

امکانات میز لپ تاپ

وجود مکان ویژه قرارگیری موس، یکی از نقاط قوت این محصول است که کاربران لپ‌تاپ به شدت به آن احتیاج دارند. حتی اگر چپ‌دست هم هستید نگران نباشید؛ شما میتوانید به راحتی با استفاده از قابلیت چرخش صفحه میز، آن را به نحوی قرار دهید که جای موس در سمت چپ لپ‌تاپ قرار گیرد.

استفاده در هر حالت

قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب صفحه قرارگیری لپ‌تاپ، امکان استفاده از آن را در کنار انواع صندلی، مبل و تخت فراهم میسازد. شما با استفاده مداوم و طولانی مدت از لپ‌تاپ روی این میز، دیگر دچار احساس خستگی و درد در نواحی کمر، گردن و مچ دست نخواهید شد و سلامت شما به خطر نخواهد افتاد.

ضمانت کار

میز حرفه‌ای لپ‌تاپ در میهن عزیزمان تولید میشود و یک کالای با کیفیت ایرانی است که شرکت تاوا طرح مبتکران  به عنوان تولید کننده، گارانتی (ضمانت) 12 ماهه برای آن در نظر گرفته است. بدنه و پایه‌های میز به صورت چوبی پیاده سازی شده که همزمان استحکام، وزن کم و حفظ تعادل را فراهم آورد.

مونتاژ آسان

این میز تنها با بستن چند پیچ، آماده استفاده میگردد و در صورت نیاز، با باز کردن پیچ‌ها، به حالت اولیه بازگشته و در جعبه قرار میگیرد. برای مونتاژ میز میتوانید از بروشور موجود در جعبه استفاده نمایید که راحت‌ترین و سریع‌ترین روش مونتاژ را به همراه جزئیات و به صورت کاملاً واضح آموزش میدهد.

مدل های میز لپ تاپ

میز حرفه‌ای لپ‌تاپ در 4 مدل (فن دار و بدون فن و با جا موس و جا قلمی ) تولید و عرضه شده است.در ضمن فراموش نکنید که کارایی بالا و قیمت مناسب، باعث شده که این محصول به عنوان یک هدیه ارزشمند مطرح گردد. شما میتوانید میز حرفه‌ای لپ‌تاپ را به افرادی که دوستشان دارید و سلامت آنها برایتان مهم است، هدیه دهید.

میز لپ تاپ
میز لپ تاپ
میز لپ تاپ
میز لپ تاپ

طراحی منحصربه ‌فرد

در روند طراحی و تولید این محصول، اصول طراحی صنعتی بکار برده شده است که علاوه بر حفظ تعادل، استحکام و کیفیت، به زیبایی ظاهر محصول نیز توجه بسیار شده است.

حفاظت از لپ تاپ

استفاده از لپ تاپ بر روی میز مناسب از گرم شدن بیش ازحد لپ تاپ و ورود گرد و غبار به درون آن جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لپ تاپ و باطری آن میگردد.

تنوع در مدل

ارائه این محصول در دو مدل بدون فن و دارای فن احترام به سلیقه مصرف کننده را نمایان میسازد.

فروشگاه
حساب کاربری
0
سبد خرید
تماس با ما
مقالات